Kucharski Dariusz

D.Kucharski - zdjecieDariusz Kucharski jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Od 18 lat związany z branżą zasilania gwarantowanego. Karierę zawodową rozpoczynał w firmie ComputerLand, a następnie pracował w przedstawicielstwie Masterguard. W 2006 roku powierzano mu założenie polskiego oddziału firmy Chloride Power Protection. Przez 6 lat pełnił funkcję Dyrektora Generalnego, a Polski oddział był najszybciej rosnącym oddziałem
w historii Chloride w skali światowej. Jest pomysłodawcą INVENTPOWER  gdzie pełni funkcję Prezesa Zarządu, jest odpowiedzialny za strategię sprzedaży i  kontakty z kluczowymi klientami. Firma INVENTPOWER jest prekursorem i liderem polskiego rynku w zakresie systemów zasilania gwarantowanego z wykorzystaniem dynamicznych zasilaczy UPS, tzw. Diesel Rotary UPS. Moc dostarczonych przez INVENTPOWER zasilaczy dynamicznych DRUPS dla aplikacji Data Center, lotnisk jak i zastosowań przemysłowych wynosi aktualnie 11 000 MVA.

Jesteś tutaj: Home Sylwetki wykładowców Kucharski Dariusz